Čerpání a doprava betonu

Důležitým krokem v oblasti poskytování služeb je doprava betonu a následná možnost čerpání betonu, kterou zajišťujeme pro naše zákazníky.

cemex

DOPRAVA BETONU

doprava betonuDopravu při výrobě betonu zabezpečujeme na staveniště prostřednictvím moderních a výkonných autodomíchávačů a čerpadel, které se řídí přes centrální dispečink dle všech požadavků našich zákazníků – potřebné množství, čas, místo a ověřená kvalita. Zaručujeme se vždy za přesnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a výkonnost dodávek betonových směsí, díky dostatečným kapacitám (4,5 m3- 9 m3) potřebným pro vybavení komplexní dopravy betonu.

 

ČERPÁNÍ BETONU

čerpání betonuMimo dopravu zajišťujeme také službu ukládání betonu do konstrukce za pomoci čerpadel. V této době suplují dopravní techniku, která neumožňuje se dostat do nepřístupných stavenišť. Čerpadla umožňují urazit větší vzdálenosti přes překážky a dostat se do míst umístěných pod povrchem země. Dokáží uspořit čas a pracovní sílu zjednodušením ukládání směsí a zrychlení tak celé práce. Disponují dopravním potrubím a vysokotlakovou hadicí, a tak v podstatě neexistuje nesplnitelný požadavek.

Katalog čerpadel CEMEX ke stažení ZDE.

 

Jsme vám blízko

Najděte si svou nejbližší betonárnu!

Najděte si svou nejbližší betonárnu!

Kalkulátor ceny

Zkuste náš nový kalkulátor a zjistěte cenu betonu. Rychle a jednoduše!

1

spočítejte si

Objem betonu

2

vyberte

Typ betonu

3

poptejte

Cenu betonu

Kontaktujte nás

Nevíte se rady? Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem!

Vyberte tvar

čtverec obdélník trojuhelník pravoúhlý trojuhelník lichoběžník rám núhelník núhelník kolo

Vaše poptávka

Objem betonu:
Použití:

Osobní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...