Čerpání a doprava betonu

Důležitým krokem v oblasti poskytování služeb je doprava betonu a následná možnost čerpání betonu, kterou zajišťujeme pro naše zákazníky.

Doprava betonu

Dopravu při výrobě betonu zabezpečujeme na staveniště prostřednictvím moderních a výkonných autodomíchávačů a čerpadel, které se řídí přes centrální dispečink dle všech požadavků našich zákazníků – potřebné množství, čas, místo a ověřená kvalita. Zaručujeme se vždy za přesnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a výkonnost dodávek betonových směsí, díky dostatečným kapacitám (4,5 m3- 9 m3) potřebným pro vybavení komplexní dopravy betonu.

Čerpání betonu

Mimo dopravu zajišťujeme také službu ukládání betonu do konstrukce za pomoci čerpadel. V této době suplují dopravní techniku, která neumožňuje se dostat do nepřístupných stavenišť. Čerpadla umožňují urazit větší vzdálenosti přes překážky a dostat se do míst umístěných pod povrchem země. Dokáží uspořit čas a pracovní sílu zjednodušením ukládání směsí a zrychlení tak celé práce. Disponují dopravním potrubím a vysokotlakovou hadicí, a tak v podstatě neexistuje nesplnitelný požadavek.

Katalog čerpadel Cemex ke stažení ZDE.

Kalkulátor betonu – nezávazná poptávka

+ přidat další tvar
čtverec obdélník trojuhelník pravoúhlý trojuhelník lichoběžník rám núhelník núhelník kolo

Celkový objem: 0,0 m3

%
Mix
Přijede cca: 0 mixů
Mix
Což je cca: 0 míchaček
Zadejte tvar a rozměry plochy, kterou potřebujete vybetonovat, vyberte způsob použití, a náš kalkulátor betonu se postará o vše ostatní, včetně odeslání poptávky, přičemž minimální objem vaší poptávky je 1m3.

Celkový objem: 0,0 m3

%
Mix
Přijede cca: 0 mixů
Mix
Což je cca: 0 míchaček
Použití:
Celkový objem:
%
Použití:
Přijede cca: 0 mixů | 0 míchaček
Přílohy:
Beton Vám dovezeme na stavbu. Vlastní doprava, přijedu si pro beton sám.
Ano, potřebuji beton čerpat. Ne, nepotřebuji beton čerpat.