Pěnobeton Poroflow

Lité izolační pěnobetony jsou tvořeny homogenní směsí cementu a vzduchových pórů.

Toto spojení dodává pěnobetonům pevnost, ale zároveň lehkost.

Díky vlastnostem pěnobetonu nachází tato tekutá vyrovnávací a izolační směs stále častěji uplatnění při realizaci podlahových vyrovnávacích vrstev, spádování plochých střech, vyplňování a vyrovnávání prostorů mezi klenbami, ale třeba i při stabilizaci jímek a bazénů či výplních nevyužitých šachet a sklepů.

Pěnobeton POROFLOW

POROFLOW vyrovná jakýkoli podklad bez ohledu na velikost a rozsah nerovností nebo instalačních rozvodů. Díky své tekutosti a tvarové přizpůsobivosti vytvoří kompaktní, rovnou, pevnou a nestlačitelnou podkladní vrstvu beze spár, která je optimálním základem pro další vrstvy podlahové konstrukce, např. pro lité potěry AnhyLevel a CemLevel. POROFLOW je možné provádět i ve spádu, proto je vhodný pro realizaci spádových izolačních vrstev u plochých střech, případně na terasách.

poroflow

POROFLOW disponuje nízkým součinitelem tepelné vodivosti (od λ= 0,069 W/m.K), takže kombinací směsi POROFLOW s dalšími vhodnými materiály lze dosáhnout velmi dobrých izolačních i akustických vlastností konstrukce.

Díky vzduchovým pórům dosahuje pěnobeton POROFLOW nízké objemové hmotnosti (již od 300 kg/m3), takže je ideálním materiálem pro odlehčení stropních konstrukcí během rekonstrukcí starších objektů při vyplňování hluchých prostor, dutin a oblouků kleneb, které není možné příliš zatížit. Pěnobeton je materiál prodyšný, takže vlhkost, která uvnitř domu běžně vzniká užíváním, může volně odcházet. POROFLOW tak přispívá ke zdravému bydlení.

Mezi další výhody POROFLOW patří rychlost pokládky (více než 1000 m2/den), požární odolnost třídy A1, dlouhodobá tvarová stálost či možnost přímého kotvení prvků.

Výhody pěnobetonu

  • Výborné izolační a akustické vlastnosti
  • Nízká objemová hmotnost
  • Rychlá pokládka
  • Dlouhodobá tvarová stálost

Kalkulátor betonu – nezávazná poptávka

+ přidat další tvar
čtverec obdélník trojuhelník pravoúhlý trojuhelník lichoběžník rám núhelník núhelník kolo

Celkový objem: 0,0 m3

%
Mix
Přijede cca: 0 mixů
Mix
Což je cca: 0 míchaček
Zadejte tvar a rozměry plochy, kterou potřebujete vybetonovat, vyberte způsob použití, a náš kalkulátor betonu se postará o vše ostatní, včetně odeslání poptávky, přičemž minimální objem vaší poptávky je 1m3.

Celkový objem: 0,0 m3

%
Mix
Přijede cca: 0 mixů
Mix
Což je cca: 0 míchaček
Použití:
Celkový objem:
%
Použití:
Přijede cca: 0 mixů | 0 míchaček
iPokud není č.p., popř. ani ulice známá, uveďte nejbližší ulici a č.p.
i Plánované použití a specifikace betonu, např.:
1) Základové pasy pro rodinný dům – C20/25
2) Podlaha - garáž (dlažba) – C25/30
3) Stropy – C30/37
4) Venkovní plocha (pojezdová) – C30/37
5) Opěrná stěna – ztracené bednění – C25/30

Výše uvedené specifikace betonů (C25/30 apod.) nelze brát jako doporučení. Specifikaci (pevnost) betonu najdete v projektové dokumentaci, popř. ji získáte od stavbyvedoucí, statika nebo projektanta.
Přílohy:
i K dopravě betonových směsí používáme autodomíchávače značek MAN, IVECO, MERCEDES aj. o objemu 6-8m3.

Berte na vědomí, že dopravu pro suché/zavlhlé směsi (např. potěry/mazaniny) nenabízíme, ale na vyžádání můžeme doporučit naše partnery.
Beton Vám dovezeme na stavbu. Vlastní doprava, přijedu si pro beton sám.
Více na cemex.cz
i Pokud potřebujete uložit beton na větší vzdálenost, popř. do výšky, zvolte možnost čerpání betonu. Do pole „Specifikace betonu“ uveďte vzdálenost, na kterou chcete beton čerpat (např. čerpání 28m). Ano, potřebuji beton čerpat. Ne, nepotřebuji beton čerpat.